My Baby Care

Bebek Bakım Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.8 MB
  • Version 1.04
  • Dil İngilizce
  • Firma Pilcom
Birbirinden farklı ve sevimli 4 bebeğimizden dilediğinizi seçerek bakımını üstleneceğiniz keyifli bir bebek bakım oyunudur.

Birbirinden farklı ve sevimli 4 bebeğimizden dilediğinizi seçerek bakımını üstleneceğiniz keyifli bir bebek bakım oyunudur.

Sevimli bebeklerimiz acıktığında doyurun, altını pislettiğinde veya kirlendiğinde onu yıkayın ve canı sıkıldığında mini oyunlar ile onu neşelendirin. Sevimli bebeğimiz yorulduğunda ise onu uyku için hazırlayın ve uyuyarak dinlenmesini sağlayın.

Birbirinden lezzetli yiyecekler, neşe dolu oyunlar, eğlenceli aktiviteler sizleri bekliyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için mükemmel bir çözüm olan My Baby Care oyununu Android cihazlarınıza yükleyerek sevimli bebeklerimizle eğlenin. Sevimli 4 bebeğimiz ilginizi ve sevginize muhtaç. Dilediğinizi seçerek bakımını üstlenebilir ve onunla oynayarak eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

My Baby Care oyunu içerisinde; Çocuklar için eğitici oyunlar, 6 farklı aktivite, Farklı yüz ifadeleri ile 4 farklı bebek, Korkutucu ses efektleri, 3 farklı faaliyet alanında,mini oyunlarda gizlenmiş nesneler, 40 farklı bebek kıyafeti ve çok daha fazlası, Canlı renklerle süslenmiş HD çizimler, İnteraktif faaliyet alanları gibi bir çok eğlenceli özellik sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster
My Baby Care indir